Ana Sayfa > Genel > Sezai Karakoç’tan Ramazan Mesajı

Sezai Karakoç’tan Ramazan Mesajı

karakocYüce Diriliş Partisi Genel Başkanı Sezai Karakoç Ramazan münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Mesajında “Arap Baharı” adı altında gelişen olaylara vurgu yapan Sezai Karakoç’un Ramazan mesajını dikkatlerinize sunuyoruz:

 

Tüm İslâm Milletinin Ramazanı Kutlu ve Uğurlu Olsun

Bir gün mutlaka ve hatta pek ırak olmayan bir zamanda, Allah’ın izniyle, Tüm İSLÂM ÜLKESİ’nin bir bütün halinde DİRİLİŞİ’ni gerçekleştireceğini, yani gerçek baharına kavuşacağını sezen Batılılar, gençlerin tecrübesizliğinden de yararlanarak, gelmekte olan kurtuluşu yozlaştırıp tam esaret ve köleliğe dönüştürmek amacıyla, Arap Baharı adı altında erken doğum yaptırmak için kitleleri kışkırtıp ayaklandırttı. Hedefleri, İSLÂM ÜLKESİ, İSLÂM MİLLETİ tam bir kaos, anarşi, terör havasında iç savaş yaşasın, çöküntüye uğrasın, sonunda teslim olsun.

Böyle bir ortamda, Allah’tan duamız, gelen ramazan, tüm islâm milletinin uyanıp dirilişine vesile olsun, oynanan oyunlar görülsün, kendi sorunlarımızı paniğe kapılmadan sükûnet içinde kendimiz çözelim; medeniyetimizin dirilişi, milletimizin dirilişi ve devletimizin dirilişi başlasın.

Allah’ın izniyle, ramazanın bereketi bu olsun.

YÜCE DİRİLİŞ PARTİSİ

GENEL BAŞKANI

Sezai KARAKOÇ

HLotus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.