Ana Sayfa > Genel > Batı Antalya’nın Geleceğine Dair – 1

Batı Antalya’nın Geleceğine Dair – 1

ilyastorgacAntalya Türkiye Cumhuriyeti’nin Turizm Başkenti olma yolunda adım adım ilerliyor. Bu süreç içinde dünyada ve Türkiye’de ismi “marka” olmaya devam ederken aynı zamanda da içinde barındırdığı garabet de ortaya çıkmaya başladı.

Yaklaşık elliyi bulacak olan bu yazı dizisinde birçok kere “ah bu benim de aklıma gelmişti! Ben de böyle düşünmüştüm! Olsa ne iyi olur! Bu kadar da mı?” diyeceğiniz bu yazı dizisi, üç buçuk yıldır aklıma gelenleri not ettiğim, bir sohbet esnasında duyduğum, özellikle bana yazayım diye söylenen konuları, araştırmalarım sırasında kafamda birdenbire çakıveren fikirleri not alarak daha sonrada bunları daha iyi ve etkin anlatabilmek için fotoğraflarla destekleyerek oluşturduğum duygu, düşünce ve projelerimin bütünüdür.

antalya1Yaklaşık bir senedir katkısı olabilecek, eleştiri ve öneri getirebilecek, alternatif üretebilecek tanıdıklarım ile de paylaştıklarımı artık Batı Antalyalılar, Batı Antalya’da yaşamayı ve yatırım yapmayı tercih edenler, Batı Antalya’yı sevenler ve Kaşlılar ile paylaşma zamanının geldiğini düşünerek yayınlamaya karar verdim.

Okuyacağınız bu yazı dizisinde sizde oluşan kanaatleri, fikirleri, yorumları, eleştirilerinizi paylaşmanızı rica ediyorum. Eleştirileriniz, yorumlarınız bizleri besleyen, yol gösteren, araştırmaya sevk eden en önemli unsurlar olacaklardır şüphesiz.

Şimdiden iyi okumalar, saygılar…

İlyas Torgaç

– Haber Lotus –

HLotus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.