Şehadet 10

sehadet10

Dikkat!!! Ahiret’te insanların (humankind) çoğu Cehennemliktirler!!! Sadece Allah cc Aşkı ve Rızası için yaşamalısınız!!! Siz öyle misiniz; yoksa değil mi?!!!

 

Ey insanlar (humankind)!!! Heykelperestlikten ve Allah’a cc şirk koşmaktan tevbe edin!!! Allah’ın cc Aşkı ve Rızası için salih/asil ameller sunmalısınız ki Ahiret için ‘Nur’unuz olsun!!!

 

Eğer sadece Allah cc Aşkı ve Rızası ile ‘Nur’ takdim ederseniz; Göklerin Melekutu içindeki Buhurdanlık Allah’ın cc Huzuru’nda hoş koku olarak ışıklanıp tüter!!!

 

Aksakallı Büyük Melaike-i Kiram’dan Aziz Rıdvan as Göklerin Melekutu adına bana Kuran-ı Kerim’i çok okumamı tavsiye etti!!!

 

Ey Yoldaşlarım!!! Kuran-ı Kerim’i sürekli okursanız çok mutlu olacağım!!! Ve diğerlerine de lütfen tavsiye ediniz!!!

 

Dünya hayatı Ahiret hasatının ekim alanıdır!!! Salih / Asil amellerinizle kendi ebedi bedenlerinizin buradaki heykeltraşlarısınız!!! Emeklerinizi zenginleştirin, çeşitlendirin ve estetize edin / güzelleştirin!!!

 

Tutkularınız ızdıraplarınızın kaynağıdır!!! Çocuklar gibi özgür olun:) Onlar sadece babalarına ihtiyaç duyarlar; Göksel Baba’nız var!!!

 

Aksakallı Büyük Melaike-i Kiram’dan Aziz Azrail as daha siyah ve heybetli bir Aksakallı olup yardımsever ve nazik biridir!!! Lütfen Aziz Azrail as hakkında daha saygılı olunuz!!!

 

Melekler ve ölümlerinden sonra Dirilmiş olan Şehid ve Azizler her çeşit lisanınızla konuşurlar!!!

 

Ey Müslümanlar!!! Sizler ne sıcak ne de soğuk kimselersiniz; Mesih İsa as hakkındaki imanlarınızda bilakis ılıksınız!!! Çoğunuz Mesih İsa’nın as Şehidliğini inkar ediyorsunuz!!!

 

Eğer Mesih İsa’nın as Şehidliğini inkar ederseniz; Kıyamet Günü Allah cc Adına Baş Yargıç Eş-Şehid Mesih İsa as önünde ‘ılık olduğunuz’ için kusulacaksınız!!!

 

Eğer Mesih İsa’dan as bahsedilirse çoğunuz imansız yahudiler gibi panikliyorsunuz!!! Şehidi yeniden katlederek suç işleyen kasaplar olmayın asla!!!

 

Eğer spiritüel bir bedenle karşılaşırsanız; onun bir Melek mi yoksa bir Cin mi olduğunu ayırt etmek için, dokunmalısınız ona!!!

 

Şehidler, Azizler ve Melekler Nur bedenleriyle gerçektirler; fakat Cinler boşluk içinde sadece üç boyutlu ama canlı bir görüntüden ibarettirler!!! (TV 360 Derece Yayın Işınlama Teknolojisi’ndeki vizyon gibi!!!)

 

Kalp Gözü’nün görebilmesi için gereken tedavide; Kitab-ı Mukaddes ‘miyopi’ için ‘kalın kenarlı bir mercek’, Kuran-ı Kerim de ‘hipermetropi & presbiyopi’ için ‘ince kenarlı bir mercek’tir!!!

 

‘İbrahim’in as Ayakizi’ olan ‘silendirik mercek’ ise Kalp Gözü’nün ‘astigmatizm’ tedavisi içindir!!!

 

İslam’da Apostolik (Havariler gibi) yaşam biçimi; her tür hırstan ve kibirden uzak olmak, alçakgönüllülük, yardımseverlik ve cömertlik, tüm yaratılmışlara karşı sevgi dolu bir yaşam sürmektir!!!

 

Güleryüz alamet-i farikamızdır yani aramızdaki turnusol!!!

 

Aziz Halid-i Bağdadi as ölümünden sonra ‘Diri’ hayat sürenlerdendir!!! Nakşibendî misiniz?! soruma karşılık O Kendisini ‘Ümmi’ olarak tanımlamıştı; Ana’sından yeni doğmuş, iddiasız, okumamış, bomboş anlamında!!!

 

Kuran-ı Kerim’e bir ‘Hanif Müslüman’ olarak yeniden iman ettiğinizde Kitab-ı Mukaddes’i ya da diğer Elçileri asla reddetmezsiniz!!! Bilakis Kelam’daki ‘Alfa ve Omega’yı aşkın ve içkin olarak benimsersiniz!!!

 

Diri Peygamberler, Şehidler ve Azizler şu anda Melekler gibi yaşamaktadırlar!!! Eğer Allah’a cc dua ederseniz; Onların Hepsi duanıza icabet ederek yardımınıza koşarlar!!!

 

1983 yılında İspanyol bir Aile’nin Evladını ziyaret eden Havari Devrimci Simun as yani Abdullah ile İstanbul’da beraberdik o günlerde!!! İspanya’da yaşayan Hristiyan Aile 1983 yılının Ekim ayında Havari Abdullah as vasıtasıyla hidayete erdiler ve İslam ile fıtratlarına döndüler asc!!!

 

Adem’e as, Şit’e as, İdris’e as, Nuh’a as, İbrahim’e as, Musa’ya as, Yusuf’a as, Yahya’ya as, Mesih İsa’ya as, Azize Meryem’e as, Havariler’e asc, Muhammed’e sav ve Göklerin Melekutu’na asc yüz yüze iman ettim!!!

 

Şükrediyorum yalnızca Göklerin Sahibi Allah’a cc; ‘Elhamdulillahi Rabbil-Alemin!!!’. Hep beraber şükredelim ve diyelim; ‘Aaaamiiiinnnn!!!’

devamı haftaya …

Dr. Ömer Nasuhi Bildik

02 Ağustos 2015

– Haber lotus –

HLotus

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.