Şehadet 9

sehadet9

Mevlana Celaleddin Rumi ışık saçan bir şair, Aziz ve Diriler’den; bir diğer şair Yunus Emre gibi!!! Aziz Muhyiddin İbn Al-Arabi ile Hallac-ı Mansur gibi!!!

 

Ecel sonrası Diri Tüm Azizler; Kuran-ı Kerim ile nurlandıklarını itiraf ederler!!! Ve Aksakallı Büyük Melekler asc de Allah’a cc Kuran-ı Kerim’in Nur’uyla yakınlaşırlar!!!

 

Ey İnsan Kardeşlerim!!! Lütfen Kuran-ı Kerim’i sürekli okuyunuz!!! Ve Ahiret Günü’ne sadece Hanif Müslümanlar olarak geliniz!!!

 

Göklerin Melekutu hepinizi, her an, bütünüyle farkında olarak görebilmekteler!!! Dünya üzerindeki zombi yaşayışlarınız Göklerin Melekutu için garip değil!!!

 

Eğer İslam’a ilişkin bir kavram işitirseniz o kavramı mutlaka Kuran-ı Kerim’de arayınız; eğer mevcut ise Allah’ın cc onunla neyi murad ettiğini araştırınız!!!

 

Eğer bir kavram hakkında danışma ihtiyacı duyarsanız Muhammed’in sav neslinden olan ve başlarında siyah sarık bulunan ‘Ehli Beyt’ Bilgelerini tercih etmelisiniz!!!

 

‘Ehli Beyt’ ile Sufi Şeyh ve Dervişler içinden; Kelamullah hizmeti için hayatlarını vakfetmiş olan çok sayıda Diri Şehid ve Aziz var!!!

 

İlâveten belirtmeliyim ki; Varaka Bin Nevfel, Ebu Süfyan, Uveys El-Karanî, İmam-ı Gazzalî, Hasan El-Benna ile Said Nursi de Diğer Şehid ve Azizler gibi Diriler!!! asc.

 

Göklerin Melekutu’nun kanatları altında yaşayan en büyük düşünür ve yazar Bilge Sezai Karakoç için Allah’a cc hamd ile dua ediyorum!!! Saygılarımla…

 

Aziz Mevlana ‘Şair Celaleddin’ sıfatıyla kendisini takdim etmişti, Mevlana Diri bir Aziz halen!!! Sezai Karakoç’tan ‘Şair’ namıyla bahsetmeyişim edepten!!!

 

Gözünüzü açın Rasih Bilgeler!!! Kuran-ı Kerim’siz bir Kitab-ı Mukaddes Güneş’siz bir Gökyüzü; Kitab-ı Mukaddes’siz bir Kuran-ı Kerim ise Yıldız’sız bir Gökyüzü’dür!!!

 

Çağdaş kameralar en yeni Yehova’nın Şahidleri’dirler!!! Sizler ise sadece seyircilersiniz; Şahidler değil!!!

 

Siz Evren içre yaşamaktasınız; Evren de Sizin içinizde!!! Hepiniz Allah’ın cc Zihni’nde hayat bulmaktasınız!!! Allah’a cc dua edin; Melekler yerine getirsin!!!

 

Ölümden sonra Diri olan Şehid ve Azizler; Melekler gibi tamamen Nur’larıyla orantılı olarak seyahat ederler!!!

 

Eğer Uzay & Zaman içinde seyahat etmek istiyorsanız içinizdeki Evren’den dışınızdaki Evren’e iğne deliğinden Tevhid bilinciyle ‘Wu Wei’ halinde geçebilirsiniz!!!

 

Bir diğer vizyon ile yani auto-reverse yedinci Şabbat modunda, Melekler gibi ‘Zikr’ enerjisiyle Uzay & Zaman seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz; ‘Zikr’ enerjisi için Kuran-ı Kerim okuyunuz!!!

 

Yahut ‘Kübik Uzay & Zaman matriksini’, Masonluk’da olduğu gibi Cin’lerin ‘Piramid Uzay & Zaman matriksine’ indirgemeniz gerekir!!!

 

Cinler kitapları harfler üzerinden okurlar ama ‘Gematria’ matriksi içinde dijital vizyon olarak görürler!!! Cinler Kuran-ı Kerim’i dinlediklerinde gördükleri vizyonun ihtişamı karşısında duydukları hayranlık sebebiyle adeta büyülenmişlerdir!!!

 

Gog & Magog (Yecüc & Mecüc) birbirine zıt iki tradisyon olan Atlantis & Mu ile irtibatlıdırlar!!! Şeytan Gog & Magog İmparatoru’dur!!!

 

Gog & Magog Aldebaran & Sirius kökenlidirler!!! Dünya Kabuğu altında yaşadıkları dijital galerilerinden UFO teknolojileriyle Uzay & Zaman frekans-larında seyahat ederler!!!

 

Gog & Magog Petrol & Demir madenlerinin kolonizatörüdürler!!! Gog & Magog Masonluk eğitiminde sadece Üstad-ı Azam ile irtibatlıdırlar!!!

 

G Harfi Masonik Sırlar’da Azazil’in payı olarak çöle salınan (Goat) ‘Erkeç’ (Kısır Keçi) İmparator Şeytan’ı sembolize eder!!!

 

Masonik ritüeller Kral Mesih İsa as karşıtıdır!!! Ahid Sandığı Huzurunda durdurulan ve iki Erkeç’ten kabul olunan fidyelik Erkeç ile sembolize olan Kurban Kanı Kefaretgah Örtüsü üzerine saçılarak Mesih İsa’nın as ‘Şehadeti’ Huzur’da (Kudsül-Akdas’da) Kefaretgah Örtüsü ile temsil edilmişti!!! Dua Atkısı / Başörtüsü’ne şehadet ediyorum!!! Amin!!!

devamı haftaya …

Dr. Ömer Nasuhi Bildik

26 Temmuz 2015

– Haber Lotus –

HLotus

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.