Ana Sayfa > Genel > 5 Yıldızlı Huzurevi: Batı Antalya’nın Geleceğine Dair – 38

5 Yıldızlı Huzurevi: Batı Antalya’nın Geleceğine Dair – 38

Kaş’ta turizmi çeşitlendirme ve on iki aya yayma adına farklı bir kesime hitap eden güzel bir fikir de uzun yıllar Kaş ilçesini mekân edinen Nilgün ARDAL Hanımefendi’den geldi. Açık söyleyeyim ben bu fikri çok tuttum…

ilyastorgacKAŞ’A 5 YILDIZLI HUZUR EVİ!

Kaş havasıyla, doğasıyla dingin bir yer… Üstelik de turizmin aşağı yukarı bütün çeşitlerine arz sunabilen bir beldemiz… Yazın enerji, gençlik ve dinamizm isteyen aktiviteler yanında (yüzme, dalma, kano, paraseling, rafting, bisiklet turu, dans, kanyonlar, safari…) kışları da rahat, sessiz, yumuşak iklimi ve her yere vasıtasız gidebilme imkanı burayı belli yaşın üzerindeki insanlar için oldukça cazip kılmaktadır.

Turizmi on iki yayma adına önemli bir başlangıç olabilir. Yaşlılara yönelik çalışan tur operatörleri ile anlaşılarak işletmeleri kapatmak yerine kış sezonunda da işler tutmak hem işletme sahipleri, hem çalışanlar hem de esnaf için olumlu olacağını düşünüyorum.

Tek şart sağlık ile ilgili altyapının hazır hale getirilmesidir.

Bu güzel fikri hafızamızın en hatırlanabilir köşesine yerleştirdiği için kendilerine “Teşekkürlerimi” sunarım.

“Güzel gören güzel düşünürgüzel düşünen hayatından lezzet alır…”

İlyas Torgaç

– Haber Lotus –

huzurevi1 huzurevi2

 

 

HLotus

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.