Ana Sayfa > Genel > Sezai Karakoç: “Müslümanlar uyanmalı, ortak değerlerde buluşmalı.”

Sezai Karakoç: “Müslümanlar uyanmalı, ortak değerlerde buluşmalı.”

sezai_karakocYüce Diriliş Partisi Genel Başkanı Sezai Karakoç Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı. İslam Coğrafyasındaki acıların dinmesi için "Müslümanlar uyanmalı, ortak değerlerde buluşmalı" çağrısıyla İslam Birliği ve İslam Devleti vurgusu yapan Karakoç'un bayram mesajını dikkatlerinize sunuyoruz:

RAMAZAN BAYRAMI’NI KUTLAMA  VE O RUHLA DİRİLİP KURTULMA

 Bir aylık oruç, Allah’ın İslâm Milletine her yıl gönderdiği bir armağanı, her türlü günah, eksiklik ve kötülüklerden arınma ve her türlü iyilik, güzellik, güç ve diriliş bilinciyle donanma kaynağı, mucize armağanıdır.

 Bu armağanın değerini bilerek bayrama daha inançlı, daha yücelmiş, daha içten çıkanlara ne mutlu.

 İslâm Milleti, birkaç yüzyıllık çilesini doldurmadı. İslâm Coğrafyası kan ağlıyor. Afganistan, Irak, Suriye, Libya’da yangın sürerken, Gazze, Filistin çağın korkunç silahlârıyla yıkılıyor, yok ediliyor. Milletimiz, Asya’da, Afrika’da, dünyanın her tarafında, en meydan yerinde ve en ücra noktada ruhunu Allah’ın gösterdiği doğrultunun dışındaki yollara teslim etmiş olanların düşmanlığıyla çepçevrili.

 Müslümanlar uyanmalı, ortak değerlerde buluşmalı, Osmanlı Devletinin yıkılışından sonra yeri boş kalan Büyük İslâm Devleti’ni kurmalıdır. Tek kurtuluş yolu budur.

 En gerekli, en güncel, en hayati olan budur. Bunun dışındakiler ikinci plandadır. Bir aylık orucun lisan-ı hâl ile söylediği sanırım budur.

 Tüm İslâm ülkesindeki Milletimizin mensuplarının Bayramını kutlarken, yürekleri yanmış müminlere artık aydınlık günleri ve gelecekleri göstermesini Allah’tan dilerim.                                                                                                                                                                                       

                           YÜCE DİRİLİŞ PARTİSİ   GENEL BAŞKANI  Sezai KARAKOÇ

HLotus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.