Ana Sayfa > Genel > Acilen Çeşitli Kliniklere Sevkediyoruz

Acilen Çeşitli Kliniklere Sevkediyoruz

 

Türban’dan sorumlu Hürriyet yazarı demiş ki “Tesettür defilelerine çıkan mankenler 24 saat türban takmadıkları için yüzleri capcanlı, hastalıklı değil.”

Aslında pek de efendi olmayan bu yazar efendi demek istiyor ki; tesettürlü bayanlar 24 saat türban taktıkları için yüzleri canlı değil ve hastalıklı…

Böyle bir cümleyi sarf edenin tek bir cümlede yaptığı yanlışlıkları aşağıya not düştükten sonra, beni ilgilendirmeyen ve mütehassıs olmadığım konularda yazarımızı başka mütehassıslara sevk etmem gerekiyor. Hani askerlik için, askerliğe uygundur raporu almak için klinik klinik gezeriz ya işte onun gibi…

“Klinik bir vakıaya cevap vermekle çelişkiye düşmüyor musun” diye bir soru sorulacak olursa, 400-500 bin kişinin okuduğu bir gazetede Başörtülülerin 24 saat başörtüsü taktıklarını zannetmelerine engel olmaya çalışmaktan başka bir amaç gütmediğimi söyleyerek kendimi savunabilirim. Ve ayrıca bu yazarın yazılarının sosyal ağlarda paylaşıldığını, çok dolaştığını da bir bilgi olarak ilave edelim.

1. Bu yazar efendinin çevresinde türbanlı kadınlar var mıdır?

2. Türbanlı kadınlar hakkındaki malumatı ne şekilde edinmiştir?

3. Türbanlı kadınların 24 saat türban taktıklarını nereden çıkartmıştır?

4. Bu yazar efendi islami gelenek ve uygulamalara göre müslüman kadınların ev içinde, mahremleri yanında başlarını örtme mecburiyetleri olmadığını bilmiyor mudur?

Aras Avar

– Haber Lotus –

HLotus

One thought on “Acilen Çeşitli Kliniklere Sevkediyoruz

  1. Gerçekten ülkemizde öyle câhiller islamdan habersizler var ki bunlar başörtülülerin 24 saat başörtülerini çıkartmadıklarını zannediyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.