Ana Sayfa > Genel > Tatil Demişken… The Holiday

Tatil Demişken… The Holiday

Iris Simpkins, Londra’da yaşayan ve bir gazetede köşe yazarlığı yapan genç bir kadındır. İş yerindeki Jasper Bloom’a karşılıksız bir aşkla bağlı olan Iris, Jasper’ın başka birini sevdiğini ve onunla nişanlandığı haberini alınca altüst olur.

Diğer yanda Los Angeles’da yaşayan Amanda Woods isimli çılgın bir kadın. Kendisini aldatan sevgilisinden yeni ayrılmıştır ve çılgınca yöntemlerle onu unutmaya çalışmaktadırç Kader bu iki kadının yollarını benzer acıları yaşayan iki kadın olarak kesiştirir.

İkisi de bir internet sitesinde yaşadıkları evi takas etmek için ilan verir ve evleri konusunda anlaşırlar. Bir farklılık peşinde olan bu iki kadının, bu farklılığın hayatlarında köklü bir değişime sebep olacağını ikisi de henüz bilmemektedir.

Cameron Diaz ve Kate Winslet’in başrollerini paylaştığı The Holiday, Kadınlar Ne İster? & Aşkta Her Şey Mümkün adlı romantik komedi filmlerinin yaratıcısı olan Nancy Meyer’in usta yönetmenliği ile tatilinizi renklendirecek keyifli bir film.

Merve Yezda Bingöl

HLotus

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.