Ana Sayfa > Genel > Dr. Enver Ören Hakk’a Yürüdü

Dr. Enver Ören Hakk’a Yürüdü

enverorenİhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Enver Ören bir süredir böbrek yetmezliği tedavisi gördüğü Memorial Hastanesi’nde vefat etti. 74 yaşında hayata gözlerini yuman Dr. Evren Ören’in naaşı Eyüp Sultan’daki kayınpederi Hüseyin Hilmi Işık’ın medfun bulunduğu aile kabristanına defnedilecek.

Türkiye Gazetesi, İhlas Haber Ajansı ve TGRT Haber gibi önemli medya kuruluşlarının sahibi olan İhlas Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı olan Dr. Enver Ören hayırsever kişiliğiyle tanınıyordu. Dr. Enver Ören’in Ahmed Mücahid adında bir oğlu bulunuyor.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül de Dr. Enver Ören’in vefatı nedeniyle bir taziye yayınladı:

“Türk iş aleminin seçkin ismi Dr. Enver Ören, çeşitli sektörlerdeki faaliyetleriyle memleketimize hizmet yolunda büyük bir sevdayla çalışmış, kurduğu yayın kuruluşlarıyla, basınımızın gelişmesine önemli katkılar sağlamıştır. Çok yönlü hizmetleriyle gönüllerde müstesna bir yer edinen Dr. Enver Ören’i her zaman sevgi ve saygıyla hatırlayacağız. Dr. Enver Ören’e Allah’tan rahmet, ailesine, İhlas Holding camiasına, sevenlerine, iş ve basın dünyamıza başsağlığı diliyorum.”

– Haber Lotus –

HLotus

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.