Ana Sayfa > Genel > İtalyan Oyuncu Longhi: “Sabah Ezan Sesi Beni Mutlu Ediyor”

İtalyan Oyuncu Longhi: “Sabah Ezan Sesi Beni Mutlu Ediyor”

Ali İlhan’ın yönettiği “Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak” filminde Claudia Cardinale ve İsmail Hacıoğlu ile başrolleri paylaşan Lavinia Longhi, “sabah ezanı sesi beni rahatlatıyor” dedi.

Anadolu Ajansı’nın geçtiği habere göre  “Kadere çok inanıyorum. Türkiye’ye eskiden beri aşığım ama tatil için bile gelme olanağı bulamadım. Büyük bir şans eseri profesyonel yoldan gelme şansım oldu. Bunu herkesin yaşamasını isterim. Bir oyuncunun büyümesi için mutlaka uluslararası tecrübeye sahip olması gerekiyor. Bunu yapmak için ise Türkiye fevkalade bir memleket.
Yarı Balkanlı olduğum için Türkiye’ye her zaman ilgim vardı. Onun sevgisini hep içimde taşıyordum. Bundan sonra kurduğum bu bağı kaybetmeyeceğim.
Türkiye hakkında beni en çok etkileyen sabah ezan sesini duyunca çok duygulanmam. Nedenini bilmiyorum ama beni çok rahatlatıyor, mutlu oluyorum.
Üzerimde öyle bir etkisi var. Türkiye’de çok eğleniyorum. Türkiye’de çok mutluyum.” diye konuştu.

Ne diyelim?… Ezan sesinden, Kur’an sesinden rahatsız olan insanlarımızı görünce bu duyguları takdir etmemek mümkün değil.

– Haber Lotus-

HLotus

One thought on “İtalyan Oyuncu Longhi: “Sabah Ezan Sesi Beni Mutlu Ediyor”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.