Ana Sayfa > Genel > Karakoç’un Bayram Mesajı: “Başımıza gelenler, şuurumuzun açıklığını ve berraklığını kaybetmesinden kaynaklanıyor.”

Karakoç’un Bayram Mesajı: “Başımıza gelenler, şuurumuzun açıklığını ve berraklığını kaybetmesinden kaynaklanıyor.”

sezaikarakocYüce Diriliş Partisi Genel Başkanı Sezai Karakoç, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Mesajında müslümanların ve İslam Milleti’nin gaflete düşmemesi gerektiğine değinen Karakoç, derlenip toparlanma temennisinde bulundu:

“Müslümanlar olarak, İslâm Milleti olarak Allah’ın bize lütfettiği büyük nimet hazinesi olan Ramazanı bütün gücümüz ve içtenliğimizle yaşadık, gereklerini yerine getirmeye çalıştık. İnşaallah, taat ve ibadetlerimiz kabul edilmiştir. Unuttuklarımızı hatırlamış, ruhumuzu ve onun bir aracı olan vücudumuzu tazelemiş, zamanın karşısına yepyeni bir ruh ve atılımla çıkmışızdır.

Başımıza gelenler, şuurumuzun açıklığını ve berraklığını kaybetmesinden kaynaklanıyor. Bu sebeple, müslüman ve İslâm Milleti gaflete düşmemeli ve şuurunu bulandıracak iç ve dış olumsuz etkilerden, karanlıklardan ve tereddütlerden ruhunu arıtmalıdır.

Tüm Milletimizin Ramazan Bayramı’nı kutlarken, çektiğimiz yüzyıllık dağınıklıklardan, çilelerden kurtulmamız için, İslâm’ın Diriliş Hareketi’nin tüm İslâm Ülkesi’ne yayılıp Milletimizi derleyip toparlamasını Allah’tan bütün kalbimizle diliyoruz.

YÜCE DİRİLİŞ PARTİSİ

GENEL BAŞKANI

A. Sezai KARAKOÇ”

HLotus

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.