Ana Sayfa > Köşe Yazıları > Sessiz Kahramanlar

Sessiz Kahramanlar

Malatya Kitap Fuarı Notları -2-

Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Malatya Kitap Fuarı’nda yine her zamanki gibi perde arkasında çok sağlam bir ekip vardı. Gerçek şu ki, Malatya Kitap Fuarı, Anadolu’daki tüm kitap fuarlarından çok daha organize ve çok daha başarılı. Malatya bu işi çözmüş. Fuar organizasyonunun ardında çok güçlü bir ekip ve sağlam bir takım çalışması yatıyor.

Bu takımın en özverili sessiz kahramanları ise tabii ki yine öğretmen arkadaşlarımız… Genç bir ekip ve oldukça aktif… Yazarları ta havaalanına kadar gidip karşılayan, onları otellerine bırakan ve 7/24 her an, her ihtiyaçlarına cevap verip çözüm bulan öğretmen arkadaşları tebrik ediyorum.

Ayrıca ulaşım organizasyonunu gece gündüz demeden sağlayan, yine 7/24 telefon trafiği düzenini sağlayarak, her gelen misafiri selametle istediği yere ulaştıran genç ve çalışkan kardeşimiz Bilal Doğan, Mevlüt Akgeyik kardeşlerimizi özellikle tebrik etmek istiyorum. Organizasyonda gece gündüz demeden, fuar alanında dolaşan ve telefonunu kulağından indirmeyerek yazar misafirlerin her sorununa acil çözüm bulan Ahmet Turan Yılmaz kardeşimizi de tebrik ediyor ve kendisine teşekkür ediyorum.

Fuarın en gözde öğretmelerinden Eyüp Işık kardeşimiz de, kendi misafir listesinde olsun olmasın, tüm yazarlara ayrı bir ilgi ve iltifat gösterdi. Ayrıca neşesi, enerjisi ve karizmasıyla da tüm misafir yazarların takdirini kazandı. Basri Doğan ve Avni Seçkin öğretmenlerimizi de tebrik ediyorum

Onlar hiçbir zaman kameraların önüne çıkıp kendilerini övmediler. Sessizce, perde arkasında tüm organizasyonu omuzlarında taşıdırlar. Belki üst kurumlara teşekkür etmekten sizleri unuttular ama biz unutmadık: Teşekkürler öğretmenlerim…

Selçuk Alkan

– Haber Lotus –

HLotus

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.