Ana Sayfa > Genel > Ertuğrul Günay’dan Ahmet Muhsin’e Destek

Ertuğrul Günay’dan Ahmet Muhsin’e Destek

rocknimamTürkiye’de “Rockçı İmam” yurtdışında da Rock ‘n’ Imam olarak tanınan Ahmet Muhsin Tüzer, Finike Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen festival kapsamında Firock grubu eşliğinde bir konser verdi. Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu ile birlikte konseri izleyen Ertuğrul Günay konserden keyif aldığını belirterek takdirlerini belirtti.

Başkan Kaan Osman Sarıoğlu’na teşekkürle konuşmasına başlayan Ertuğrul Günay: “Ahmet Musin Tüzer’le tesadüfen tanıştım. Ben bu akşam bu konserden büyük keyif aldım. Ahmet Muhsin kardeşimizin okuduğu bu ilahileri tambur eşliğinde okusa kimse bir şey demez. Ama elektrogitar ile okuyunca tepki oluyor. Çünkü elektrogitar bizim kültürümüzde yok. Elektrogitar bizim icadımız değil. O zaman mikrofon da bizim buluşumuz değil, elektrik de bizim buluşumuz değil. O zaman camide onları da kullanmayalım. Ben Ahmet Muhsin Tüzer kardeşimizi destekliyorum” dedi.

– Haber Lotus –

HLotus

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.