Şehadet 5

sehadet5

Barack Obama’nın kaygılanmasına gerek yok!!! Zira Yeni Beyaz Saray; Yeni Kudüs Mekke-i Mükerreme’deki Siyah Ev Kutsal Kâbe olacak!!!

 

Ahlaksızlığın bir iddiası vardır; o da Ahlak’tır!!! Yaşamınızda hiçbir iddianız olmasın, iddiasız yaşayın, zambaklar gibi!!!

 

Kutsal Kâbe’yi ziyaretim sonrasında İhram’dan çıkış için başımdaki saçlarımın tamamının traş edilmesi gerektiğini, Göklerin Melekutu’ndan inerek bizi Selamlayan bir Elçi, traş olduğum Merve bölgesindeki Pakistanlı berberime bildirdi!!!

 

Heykelperestlik bitmiştir!!! Herşeyi Yaratan, Herşeye Kadir, Ortağı olmayan, Tek ve Biricik Allah’a cc kullar olun yalnızca!!!

 

Eğer Kuran-ı Kerim’i tercümelerinden okumak isterseniz Eş-Şehid Seyyid Kutub as ile Aziz Mevdudi’den as okuyunuz; her ikisi de ölüm sonrası said olan Diri’lerdendir!!!

 

Ey Yahudi Hahamlar!!! Yusuf Peygamber as hassas, uzun boylu, kumral, Sudan modeli sarıklı değil mi?! Siz Onu yüzyüze tanıdınız mı?!

 

Yahudiler İncil-i Şerif ile Kuran-ı Kerim’e muhtaçlar!!! Hristiyanlar Kuran-ı Kerim’e muhtaçlar!!! Müslümanlar da Kitab-ı Mukaddes’e muhtaçlar!!! Hindu ve Budistler ise hiçbir şeye muhtaç değiller; yahut Hepsine!!!

 

Tao hiçbir şey ya da herşeydir!!! Tao Song Sanatı’dır!!! Tao için parola ‘Lailaheillallah’tır!!! Mantramız/Zikrimiz ‘Lailaheillallah’tır!!!

 

OM Allah’ın cc İsmi Azam’ının Son/Omega kesişim harfleridir!!! Kitab-ı Mukaddes’te Y-H-V Kuran-ı Kerim’de E-L-M kesişimidir V & M (OM)!!!

 

Kuran-ı Kerim I Ching Heptagram’dır yani ‘Seban Minel-Mesani’; İkililerden Yedi!!! Yoga için en büyük mantra Kuran-ı Kerim dinlemektir!!! Çünkü Kuran-ı Kerim Göklerin Melekutu için Yeni Bir İlahi’dir, Göklerin Melekutu’nun Neşidesidir!!!

 

‘Lailahe’ demek bir ateistçe bütün putları reddetmektir; ‘İlla-Allah’ da bir komunistçe yalnızca Allah’a cc teslim olmaktır!!! ‘LAİLAHEİLLALLAH!!!’

 

Ey Müminler!!! Kaygılanmayınız, güzel haberlerim var!!! 2012 yılı Kuran-ı Kerim’in 112. İhlas Süresi/Senesi ‘Tekillik, İçtenlik ve Allah’ı cc Birleme’ olacaktır!!!

 

Neşelenmeliyiz!!! Çünkü ebediyiz, ölülerden değiliz!!! Ölüm sonrası Dirilişimiz Allah’ın cc Huzuru’nda Haccı Ekber’imiz olacaktır!!!

 

En güzel elbise beyaz harmanilerimiz / ihramlarımız / kefenlerimizdir; hem bu Dünya hayatında, hem de ölümden Diriliş Günümüz’de!!! Elbiselerinizi beyazlatın!!!

 

Ey İman Yoldaşlarım!!! Bu muştuyu Himalayalar’dan And Dağları’na dek Dünya’nın her cihetinde yaşayanlara tebliğ ediniz!!!

 

Yahveh Musa’ya as çalı ateşinden seslendi, diğer Vahiy yöntemleriyle mesaj iletti!!! Mesih İsa as Yahveh’nin bizatihi Kelamı olarak konuştu!!! Melekler de Peygamberlere Vahiy taşıdı!!!

 

Allahü Teala Kuran-ı Kerim’de Göklerin Melekutu yoluyla veya Zatıyla aracısız Vahyeder!!! Bazen Mesih İsa as da bizzat Vahiy olarak Kuran-ı Kerim’de aracısız yer alır; ‘Selam/Esenlik banadır; doğduğum günde, ölüyor olduğum günde ve diriltiliyorken de!!!’

 

Havari Devrimci Simun as Eş-Şehid bir Müslüman Kardeşim’dir!!! Onun adı Abdullah!!! Mesih İsa as döneminde O bir Roma İmparatorluk askeriyidi!!!

 

Şehidler ve Azizler için ölüm bu Dünya elbisesini ebedi Nur bedenleriyle değiştirmekten ibarettir!!! Onlar ölümden sonra ebediyyen Diri’dirler!!!

 

Kuran-ı Kerim’i Aziz Abdul-Basit Abdus-Samed’den as dinleyin; özellikle Onun ‘Tekvir Süresi’ kıraat resitalini!!! O ölümünden sonra Diri’lerdendir; şimdi ve ebediyyen!!!

 

                                                                            devamı haftaya …

Dr. Ömer Nasuhi Bildik

28 Haziran 2015

– Haber Lotus –

HLotus

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.