Şehadet 14

sehadet14

Dinleyin Avrupa Birliği Liderleri!!! Söylenmiş her söz pişmanlıktır!!! Hatırlayın ki; Eş-Şehid ve En-Nebî Aziz Paul’ün as Galatyalılara (Ankaralılara) Mektup 4. Bab 21–31 arası Ayetleri Türkiye hakkındadır!!!

 

Türkiye % 15 Türk ve Kürt + % 10 Bizans + % 75 Moğol orijinli karma bir popülasyona sahip!!! Acaba Ademoğulları Dünya üzerinde ‘Hava’daki Oksijen’in nisbeti kadar; % 21’ var mıdır?!!!

 

Kureyş Kabilesi Mekke-i Mükerreme ile Kutsal Kâbe’nin İdarecileri olmalıdırlar!!! Suudi Kraliyeti Kureyş Kabilesi’ni İslam Dünyasına Müstakbel Yöneticiler olarak takdim etmelidir!!!

 

Eş-Şehid ve En-Nebî Aziz Yuhanna’nın as Vahyi’ndeki 7/Yedi Kilise şunlardır; 1-Efes (Selçuk) 2-İzmir 3-Bergama 4- Tiyatira (Akhisar) 5-Sard (Salihli) 6-Filadelfiya (Alaşehir) 7-Laodikya (Denizli)

 

Bu vizyona göre Mesih İsa as tarafından Güney’den Kuzey’e bir sıralama var, Sa’y Meridyeni gibi; Efes, İzmir, Bergama!!!

 

Efes-Bergama Meridyen hattıyla Bergama-Laodikya (Denizli) arasındaki Ekliptik Açı; Tiyatira (Akhisar), Sard (Salihli), Filadelfiya (Alaşehir) ile Laodikya’dan (Denizli) geçerek Kudüs-ü Şerif üzerinden Mekke-i Mükerreme’ye yönelen Kıble istikametidir!!!

 

Yuhanna’nın as Vahyi’ndeki vizyona göre Melekler & Evren arasında ‘Tanjant Çaprazı’ (yer değiştirmiş; Üst/Alt, Sağ/Sol) vardır!!!

 

Haç köprülerin kesiştiği kavşak olup Evren & Melekler arasındaki anahtardır!!! Mesih İsa as Alfa ve Omega’dır!!!

 

Kuran-ı Kerim bize bu hakikati Nisa/Kadınlar Süresi 159. Ayet ile beyan etmektedir!!!

 

Modern kameralar Melekleri, Peygamberleri, Şehidleri ve Mesih İsa’yı asc çoğu zaman Kutsal Kâbe çevresinde, genellikle de Hac/Kurban Bayramı’nın birinci gününde görüntülerler!!!

 

Modern kameralara rağmen insanların çoğu kör bakar ve hiç kimsenin farkında olmazlar!!!

 

2013 yılının Vahyi için Kuran-ı Kerim’in 113. Felak/ Şafak Süresine, 2014 yılı için de 114. Nas/İnsanlar Süresine bakınız!!!

 

Kuran-ı Kerim’deki 11 Eylül 2001 Vahiy bilgisi için de 101. Kariah/Çarpan Felaket Süresi’ne bakınız!!!

 

Kuran-ı Kerim Ahiret Hayatı’nı da kapsayan henüz görülmemiş haberler için büyük bir hazinedir!!!

 devamı haftaya …

Dr. Ömer Nasuhi Bildik

30 Ağustos 2015

– Haber Lotus –

HLotus

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.